KONST / Litografier / Färglitografi 14637488
nr 1463 7488
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 65/250, Gunnar Sträng. Färglitografi. Bladets mått: 60x77cm, yttermått inklusive ram: 67x82cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:13:06
24/4 14:24:28
25/4 18:03:50
25 apr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin